Akrep Burcunun Öteki Burçlar İle İlişkisi

0 0

23 Ekim – 21 Kasım arasında doğan insanlar Akrep burcundadır. Şu sorunun cevabını bulmak için özel haberimizi okuyabilirsiniz: “Hangi takımyıldız Akrep burcudur?”

Koç ve Akrep burçları kendi aralarında anlaşabilirler mi?

Akrep burcuna benzer birçok özelliğe sahiptir. Birbirlerini çekerken aniden itebilirler. Bu tür bir evliliğin çelişkili ve tartışmalı olduğu ve riskli olduğu söylenebilir. Koç sözlerini kaçırmaz ve kızdığında gözleri hiçbir şey göremez. Duyguları samimi ve samimidir. Akrep burcunun gizemli ve gizemli tavrına tepki verebilir. Cinsel çekicilik dışında birbirlerini çok fazla yansıtmadılar.

Akrep Burcunun Öteki Burçlar İle İlişkisi

Boğa ve Akrep burçları kendi aralarında anlaşabilirler mi?

Aralarındaki gerilim inanılmaz. Tıpkı Akrep gibi, Boğa da tutku ve coşkuyla doludur. Her iki taraf da kendi duygularına kendi istekleri doğrultusunda tepki verecektir. Boğa onu sevdiğinde, aslında bağlantılıdır. Bu kıskançlık ve sahiplenme. Aralarındaki tek sorun başkalarıyla sosyal ilişkileridir. Her ikisi de aynı özelliklere sahiptir. Bu evlilik her zaman olağanüstü duyguların birlikte dans ettiği özel bir kombinasyon olacak.

Akrep Burcunun Öteki Burçlar İle İlişkisi

İkizler ve Akrep burçları kendi aralarında anlaşabilirler mi?

Akrep burcunun garip İkizler burcunu sevmemesi için hiçbir neden yok. Sevimli ve kurnaz zekası şeytanı bile baştan çıkarır. Akrep insanları zeki ve ilginç insanları sever. Ancak İkizler Akrep’i sevmez. Sürekli değişiyor. Cazibesi ve parlak yönleri Akrep’i etkilese bile, gelecekte onu kızdıracaktır. Kendisine çekici geldiği için kendini suçlayacak.

Yengeç ve Akrep burçları kendi aralarında anlaşabilirler mi?

Bu, Akrep’in uyum sağlayabileceği bir evliliktir. Akrep, Yengeç burcunun romantik ve duygusal yollarından etkilenecek. Kıskanç, duyarlı ve sezgisel bir kişi önünde durdu ve onu sevmeye davet etmek için elini uzattı. Birbirlerini sık sık izlemiyorlar ve kıskançlığı bastırmıyorlarsa, bu kesinlikle ömür boyu sürecek bir evliliktir. Aralarında cinsel sorunlar olmayacak, etrafındakiler bu evliliği kıskançlıkla izleyecek ve evlilik için gereken her şey tamamlanmış olacaktır.

Aslan ve Akrep burçları kendi aralarında anlaşabilirler mi?

Bu tür bir evlilik çok özel olacak çünkü birbirlerini etkileyecekler. Aslan kaybetmeyi sevmez. Akrep’i gördükten sonra ona yaklaşacak ve seçeceği kişi olacağından emin olacaktır. Her ikisinin de mükemmel yetenekleri var. Akrep için gururlu ve asil bir aslana sahip olmak kolay değildir. Kraliyet evliliği onları bekliyor. Ancak etrafındakilerin olumsuz görüşlerini dinlemeli ve iç seslerini dinlemelidirler.

Akrep Burcunun Öteki Burçlar İle İlişkisi

Başak ve Akrep burçları kendi aralarında anlaşabilirler mi?

Akrep için neşe ve dostluğu önemseyen Başak ile bir anlaşmaya varmak zor değil. Başak’ın zekası ve güçlü mantığı onu şaşırttığında, onu içeriden çekecektir. Başak’ın davranışı planlanmış ve programlanmıştır. Akrep adına akıllıca kararlar verin. Aslında, tüm organizasyonun üzerindeki yükü azaltabilir ve hayatı kolaylaştırabilir. Temkinli ve disiplinli tavrıyla Akrep’in hayatına rehberlik edecek. Bu evlilik geleneksel ve özeldir.

Terazi ve Akrep burçları kendi aralarında anlaşabilirler mi?

Her şey farklı bir evliliktir. Terazi gerçek bir aşıktır. Akrep’in zarafeti ve çekiciliği onu şok etti. Terazilerin farklı stilleri vardır. Cinsel arzusunu gösterirken bile, zekice baştan çıkarıcı aşk oyunları kullanıyor. Akrep hayattan zevk alabilir ve hayattan zevk alabilir. Astrolojinin desteklediği en uyumlu çiftlerden biridir.

Akrep Burcunun Öteki Burçlar İle İlişkisi

Akrep ve Akrep burçları kendi aralarında anlaşabilirler mi?

Akrep, kendisine benzeyen ve bu kişiyi arayan bu kişiyle tanışan birine “hayır” demek bile istemeyebilir. Akrep’e nasıl kayıtsız kalıyor, ona benziyor, coşkuyla ve ateşli bir yüzle onunla yüzleşiyor? Aşk bir tür evliliktir ve duyulara göre en iyi yaşam olacaktır. Kıskançlıktan etkilenmeseler ve küstahlıklarını ön plana çıkarırlarsa, ömür boyu sürecek bir evlilik olurdu.

Yay ve Akrep burçları kendi aralarında anlaşabilirler mi?

Akrep burcunun kafasını karıştıracak bir evlilik. Önünde duran ve ne yapacağına karar veremeyen olağanüstü bir kişi asla olmadı. Yay, Akrep’in çekiciliği ve özgürlüğü ile hemen başını çevirecek ve bildiği tüm kuralları unutturacaktır. Hem akıllı hem de pratik. Ancak Yay, Akrep kadar yapışkan değildir. Ne hissetmediğini ona garanti etmedi. Bir gün Akrep’i kıracak ve kaçmak isteyecek.

Oğlak ve Akrep burçları kendi aralarında anlaşabilirler mi?

Tanışır tanışmaz aşık olurlar. Evlilik, Akrep’e evlenme teklif ettiğinde, Akrep eşsiz bir evliliğin özlemini çekecek ve Akrep, her zaman hayalini kurduğu sevginin kucağında yaşadığına inanmayacaktır. Mantıksal ve rasyonel olarak birbirleriyle rekabet edebilirler. Ancak duygular söz konusu olduğunda her şey farklı olacak. Mori’nin Akrep’in sıcaklığını hissetmesi zordur. Bu çizgi başka bir konudur.

Akrep Burcunun Öteki Burçlar İle İlişkisi

Kova ve Akrep burçları kendi aralarında anlaşabilirler mi?

Akrep burcuyla iyi geçinmek zordur ve Kova burcunun güçlü bir bağımsızlık duygusu vardır. Kova, zeki olmasına rağmen bilgisinden ödün vermeyen bir kişidir. Aşk hayatı önemsizdir ve kimseye karşı sorumlu olmayı sevmiyorum. Parayı özgürce harcamayı sevdiği için, Akrep’in tutumlu davranışına hemen tepki verecektir. Üstelik kıskançlığı Akrep’i sıkabilir. Bu evlilik asla bir ömür boyu sürmeyecek çünkü kavga kaçınılmazdır.

Balık ve Akrep burçları kendi aralarında anlaşabilirler mi?

Akrep ve Balık burcunun evliliği uzun ömürlü olacak. Balık burcunun duygu, duyarlılık ve ince yapısı, Akrep’in yoğun sevgisinin güzel bir karışım oluşturmasını sağlar. Akrep tutumludur, Balık savurgan. Her ikisi de paranın farklı değerlere sahip olduğuna inanıyor. Ancak uzun süreli evliliklerde ortak olan birçok özelliğe sahiptirler. Bu evliliğin olumlu yönleri ikisini de halledecektir. Birlikte olmak için pek çok nedenleri var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.