Akrep Erkeği ve Cinsellik İlişkisi

0 0

Akrep Erkeği ve Cinsellik İlişkisi hakkında Astrolog Neşe, Akrep erkeklerinin cinsel sırları ve kişisel özellikleri hakkında bilgi veriyor. Akrep erkeklerini etkilemek ve cezbetmek için bu teknikleri kullanabilirsiniz.

23 Ekim – 22 Kasım arasında doğan insanlar Akrep burcundadır. Her biri gibi, Akrep’in erkek özellikleri ve cinsel yaşamı farklıdır.

Akrep erkeği ne tür kadınlardan etkilenir?

Akrep adamının aşk ve seks iştahını tatmin etmek için çok güçlü olmalısınız. Akrep’in ünlü bir seks özelliği olduğunu biliyorsanız; bu bilgiye şaşırmadınız, değil mi? Evet, tutkulu Akrep erkeklerini etkilemek istiyorsanız, o zaman tutku ve cömertlik de göstermelisiniz. Bir Akrep erkeğini etkilemek için hayattan vazgeçmeyen, her zevke ve duyguyu tatmaya hazır bir kadın olmalısınız …

Akrep Erkeği ve Cinsellik İlişkisi

Akrep erkeğini etkilemenin yolları ve yöntemleri hangileridir?

Akrep erkekleri her kadının etkisine duyarlı değildir, bu yüzden zor bir oyuna katıldınız ama endişelenmeyin; Akrep erkeklerinin erotik sırlarını anlayarak kozunuzu oynamaya başlayacaksınız! Akrep adamları, aranızdaki özel anların aranızda kalabileceğini umarlar.

Akrep erkeğine ne şekilde davranmak gerekiyor?

Kız arkadaşına bu muhteşem seksi söylememenin zor olduğunu biliyoruz, ama erkeğin için sessiz kalmalısın. Bir Akrep, sır saklama, size güvenme ve iç dünyanızı açma yeteneğinizi keşfedecektir. Adamınızı etkilemeniz için size bazı sihirli cümleler verelim: Ona, kimsenin bilmediği onu tanımanın ne kadar derin ve zor olduğunu söyleyin.

Akrep burcu erkeği hangi renklerden hoşlanır?

Tutkulu kırmızı-mor ton, Akrep adamını simgeliyor. Bu göz alıcı renkleri ev dekorasyonunda ve kıyafetlerde kullanmaya başlayabilir, seksi iç çamaşırı alırken kırmızı-mor tonları tercih edebilirsiniz. Güçlü kırmızılar ve siyahlar da Akrep erkeklerini etkiler çünkü dramatik ve doğrudandırlar. Siyah bir pijama giyebilir, hemen deneyebilir ve nasıl tepki verdiğini görebilirsiniz. Tahmin ediyoruz: Seni sevecek!

Akrep Erkeği ve Cinsellik İlişkisi

Akrep erkeğinin zevk noktaları hangileridir?

Akrep burcu, bedenimizin faize bölgesini temsil eder. Anımsayın, Akrep burcu için cinsellikle ünlenmiş burç demiştik Akrep burcu erkeğine neresini değerseniz dokunun, size tepki verecektir. O’nu öylesine etkilemelisiniz ki değişlerinizi unutmasın! Ellerinizin büyülü olduğuna inanır mısınız? O halde erkeğinizin ayaklarından başlayarak sırtına kadar masaj yapın. Masajı tamamlayabilir misiniz emin değiliz, zira Akrep burcu erkeğinin isteği; sizi de kapsar.

İlgisini canlı tutmak amacıyla neler yapılabilir?

Akrep adamının ilgisini korumak için oyuna hazırlıklı olmalısınız. Onu harekete geçiren ve cinsel arzularını harekete geçiren oyunlara ihtiyacınız var. Birini tavsiye edelim, gerisini siz sağlayacaksınız. Sevgilinize, oyunda kaybedenlerin kıyafetlerini çıkaracağını söyleyin. Zarları atabilir ve oyun kağıtları arasından seçim yapabilirsiniz, ancak unutmayın: haber vermeden kaybeden siz olmalısınız! Tekrar hatırlatın: siyah iç çamaşırı giyin!

Akrep Erkeği ve Cinsellik İlişkisi

Akrep burcu erkeği yatakta ne talep eder?

Akrep sabırlıdır, avını yavaşça yemek ister, yani sizi kapmak, endişelenmeyin, eğlenmek ve sevişmek ister. Senin görevin, seni soyana kadar ona yavaşça eşlik etmektir. Önünden yürüyün, pantolonunun düğmelerini açın, ona gülümseyin, sonra onu arayın ve kıyafetlerini çıkarmasını isteyin. Hızlı hareket etmek istiyorsa lütfen onu uyarın, “zamanı geldi, acelemiz yok” deyin ve yavaşlamasını isteyin. Onu çok seveceğinden emin ol.

Akrep erkeği cinsellik oyunlarından hoşlanır mı?

Akrep erkeklerinin en sevdiği seks oyununu ısıtmaya hazır mısınız? Onunla oyunlar oynayın ve kaybeden tarafın karşı tarafın önünde mastürbasyon yapacağını söyleyin. Utanıyor musun Evet, bir Akrep adamının istediği bu! Ona başka hiç kimsenin yapamayacağı özel bir şey sağlayın … Akrep adamları yolu göstermeyi severler. Senin gibi güzel ve itaatkâr bir kadının en samimi seks şovunu gerçekleştirmesini izlemekten daha heyecan verici ne olabilir?

Akrep Erkeği ve Cinsellik İlişkisi

Akrep burcu yatakta neleri sever?

Bu arada, seks hakkında konuştuğumuzda her zaman yatakta diyoruz, ama buna aldanmayın: Akrep erkekleri her yerde seks yapmak ister! Arabada, balkonda, dışarıda, mutfakta, banyoda, asansörde … Evet, eğer bir Akrep adamıyla birlikte olmak istiyorsanız, size bir doruk noktası getirecek. Özgür olmalısın, ona boyun eğmelisin! Akrep’in hükmetmeyi sevdiği ne demiştik!

Akrep erkeği nelerden rahatsız olur?

Akrep adamlarını etkilemenin yollarını sizlerle paylaştık ve şimdi size uyarı mesajları vermek istiyoruz. Akrep erkekleri, ona rehberlik etmeye ve ona düşünceler getirmeye çalışan kadınlardan hoşlanmaz! Sigarayı veya içkiyi azaltmasını mı istiyorsunuz? Görgü kurallarına uymak daha mı iyi? Akrep, nezaketinizi acımasız bir saldırı olarak görür ve kendisini korkunç bir güçle savunur. Bir Akrep adamına bir öneri, küçük bir çocukla konuşmanın onu senden uzaklaştırması gibidir.

Akrep erkeği aşkta nasıldır?

Akrep o kadar gizlidir ki mistik olarak adlandırılabilir ve kendini açıklamak kolay değildir. İçi duygusal fırtınalarla dolu olsa bile, dışarıdan hiçbir etkisi olmayacaktır. Köşeleri, karanlık köşeleri örtmek istiyordu çünkü zaman zaman yalnız ve güvende hissetmesi gerekiyordu. Akrep sevgiliniz size yalnız ya da sessiz kalmak istediğini söylüyorsa; onu geçmeyin.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.