Burçlara Göre Ev Dekorasyonu

0 0

Ev dekorasyonunun en güzel yanı evimizi kendi zevkimize göre dekore etmektir. Peki, burçlara göre evleri dekore etmeyi düşündünüz mü? Her burcun kendine has renkleri, aksesuarları ve dekorasyon fikirleri vardır. Yüksek topuklu ayakkabı ekibi olarak ev dekorasyonu ile ilgili sorularınızı tabelalara göre sıraladık. Takımyıldızınızın özelliklerine göre ev dekorasyonunuza karar vermek için özel haberlerimizi hemen okumaya başlayın!

Burçlara Göre Ev Dekorasyonu

Koç burçları

Kırmızı gölge Koç için iyi bir seçimdir ve Koç coşkulu bir burçtur. Koç burcu evlerini kırmızı, kırmızı ve yakut renkleriyle süsleyebilir. Bu renklere sahip masa ve aksesuarlar da ev dekorasyonunuza farklı bir hava katmaktadır. Elbette bir Koç ailesi hareketsiz duramaz, hayatı sevemez ve her zaman aktivite arayamaz, kendisi kadar pozitif olmalıdır. Ev dekorasyonunda en az çizgiyi kullanmayı seven Koç burcunun ruhundaki renkliliği de yansıtması gerekir. Yangın işareti olarak evlerinde şömine ve mum gibi dekoratif unsurları da kullanmayı severler. Sıcak bir ortam sağlamak önemlidir; bu nedenle, antrenörler genellikle odaya yayılmış büyük halılar kullanırlar.

Burçlara Göre Ev Dekorasyonu

Boğa Burçları

Boğa burcunun topraktan gelen doğal yeşil tonları kullanması tavsiye edilir. Boğa burcu ev dekorasyonlarında zümrüt rengi kullanabilir. Yeşil kadife kanepe evinizin daha güzel görünmesini sağlayacaktır. Boğa burcu, istikrarlı yaşamları ile insanların gönlünü kendine çeker. Her zaman güzel şeyleri severler ve güzel şeylere yönelirler. Ayrıca, ne istediğini bilen, hedef belirlemekte hiçbir sorunu olmayan ve sürekliliğe değer veren kişilerdir. Konfora değer verdikleri için sessiz bir ortamda ev bulmak ideal olacaktır.

İkizler Burçları

Sarı ve yeşil İkizler için doğru seçimlerdir. İkizler burcuysanız evinizi sarı ve yeşil tonlarda yastıklarla renklendirebilir, duvarlar, halılar ve mobilyalar için bu renkleri tercih edebilirsiniz. Konuşkan ve arkadaş canlısı ikizlerin en önemli özelliği iletişim becerileridir. Bu nedenle, sosyal alana yakın merkezi bir bölgede bir ev bulmak en iyisidir. Bu süreçte yeni komşularla tanışmak en sevdiğin şey olabilir. Evde vakit geçirmek İkizler burcunun en iyi aktivitelerinden biridir. İkizler evini ve arkadaşlarını çok seviyor!

Burçlara Göre Ev Dekorasyonu

Yengeç Burçları

Ametist tonları, sezgisel yapıları olan kanserler için uygundur. Kanser belirtileri, ev dekorasyonunda mor tonları kullanabilir. Yengeç burcu için kendileri kadar samimi ve arkadaş canlısı bir dekorasyon tarzı yakışır ve kendi evlerini tercih etme oranı yüksektir. Nötr renkleri seven çok sayıda Yengeçli, bu samimi etkiyi yaratmak için daha açık tonları tercih edebilir. Ev dekorasyonunda dekorasyon ürünlerinden yardım almayı seven Yengeç için en ideal dekorasyon tarzının yumuşak renk süslemeler kullanmak olduğu söylenebilir.

Aslan Burçları

Aslan’ın uğurlu rengi olan altın renginin kullanılması tavsiye edilir. Aslan burcu, evlerini dekore etmek için kehribar rengi kanepeler ve altın işlemeli yastıklar kullanabilir. Aslanın rengi liderliği ve sevgisiyle tanınır, ilgi odağı haline gelir ve insanların ilgisini çeker; turuncu, sarı ve mor. Muhteşem nesneleri severler. Evlerinde daha görkemli mobilyaların ve kendilerini ifade eden özel işlerin tadını çıkarırlar. Arkadaşlarıyla, yemekleriyle ve arkadaşlarıyla bir araya gelerek liderlik pozisyonunu sürdürmeyi seven Aslanlar için çok önemlidir.

Burçlara Göre Ev Dekorasyonu

Başak Burçları

Başak burcunun en huzurlu renkleri yeşil ve mavidir. Başaklar topraksı bir gruptur ve evlerini yeşil ve mavinin yumuşak, sıcak tonlarıyla dekore edebilirler. Başak burcu, rasyonelliği ve titizliği ile bilinir ve temizliği sever. Bu nedenle çok sayıda dolap ve raf bulunan dekoratif parçaları tercih ederler. Büyük bir evde çok sayıda dolap ile titiz bir yaşam alanı yarattılar ve düzeni kolayca gerçekleştirilebilir.

Terazi Burçları

Terazi için bu bir istikrarsızlık işaretidir ve en iyi seçim pastel renklerdir. Terazi, evleri dekore etmek için pastel renkleri kullanabilir. En dengeli burç olan Terazi, rahatlık ister. Nefes alabilen dekorasyonları severler. Eşleşen nesneler kendilerini rahat hissetmelerini sağlar. Büyük avizeler, muhteşem tül perdeler ve mobilyadaki renklerin uyumu onları mutlu edebilir. Yumuşak renkler kullanmak isteyebilirler.

Burçlara Göre Ev Dekorasyonu

Akrep Burçları

Hevesli akrepler, evlerini tutkulu kırmızı tonla süsleyebilir. Akrep burcun burcudur, eylemlerini insanların dikkatini çekmek için kullanmayı sever ve bunu gösterişli değil, basitçe yapmayı umar. Ayrıca Akrep insanları için bu mükemmel bir seçim olabilir. Akrep insanları tüm duygularını göstermeyecek, sorunları kendi kendilerine çözmeye çalışacak, böylece doğanın getirdiği huzurdan yararlanacaktır. Akrep insanları koyu renkler, sürprizler ve gizem gibi hırslıdır.

Yay Burçları

Yay burcu için mor tonların kullanılması tavsiye edilir. Yay, mor süslemelerle tasarlanabilir. Çılgın Yaylar aslında her yerde yaşayabilirler. Onlar için çadırda yaşamak lüks bir apartman dairesinde yaşamak gibidir. Farklı manevi yapıları nedeniyle ahşap evler onlar için en uygun olanı olacaktır. Temiz beyaz bir duvar alanı hafızasını gösterebilir, bu da hafızaya değer veren bu insanlar için iyi bir alışkanlıktır. Springs’in arama yönü hakimdir ve dekorasyonda kitap ve haritalar kullanmak isteyebilirsiniz.

Burçlara Göre Ev Dekorasyonu

Oğlak Burçları

Sabit ve güvenilir Mori koltuk, ev dekorasyonu için safir rengi kullanabilir. Koyu mavi gölge, Mori için doğru seçimdir. İşkolik çocukların dinlenme alanında rahatlık aradıkları söylenebilir. Pahalı kumaşlara ve eski mobilyalara ilgi duyan çocukların en sevdiği renk; siyah, gri, kahverengi ve yeşildir. Yumuşak dokulu kumaş, kendilerini iyi hissetmelerini sağlar.

Kova Burçları

Mavi ve yeşilin tonları Kova burcuna uygundur ve sınırsız hayal gücüne sahiptir. Kova, ev dekorasyonu için mavi-yeşil ve açık yeşil tonlarını kullanabilir. Sanatsal faaliyetlerde vazgeçilmez bir sembol olan kendini geliştirmeye dikkat edin, modernizm tutkusu … Tabii ki Kova burcundan bahsediyoruz! Yaratıcı ve özgürlüğü seven kova, kendini gösterebileceği alanı sever. En sevdiğim renk; gümüş ve metalik. Teknik eşyaları kullanmayı severler.

Balık Burçları

Duygusallıkla tanınan Balıklar için ev dekorasyonunda su yeşili kullanılması tavsiye edilir.

Tabelalara göre evi öğrendin.2 Hayal güçlerini ve balık tutma alanlarını kullanmakta özgürler ve bu alanlarda aqua ve aqua maviyi görmeyi seviyorlar. Hayallere dayalı bir estetik anlayışa sahiptirler. Sanatsal ruha sahip balıklar, estetiğe büyük önem verir. Uyumlu öğeler önemlidir. Kendi yaratıcılıkları ile bu eşyaları kendi zevklerine göre değiştirebilirler.IK

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.