Clubhouse Davetiyesi Nasıl Alabaliriz?

0 4

Yeni ortaya çıkan sosyal medya platformlarından biri olan Clubhouse’a olan ilgi her geçen gün artıyor. Uygulamanın en çekici özelliklerine (yalnızca iOS cihazlarda mevcuttur) yalnızca davetiye ile erişilebilir. Bu içerikte kulüpten davetiye alma yöntemini tartışacağız. Yakın zamanda çevrimiçi zaman geçirdiyseniz, Clubhouse adlı bir uygulamayı duymuş olabilirsiniz. Son zamanlarda sizinle paylaştığımız uygulama, esasen “ses tabanlı yeni nesil bir ağ” ve ana akım sosyal medyadan sıkılan kullanıcılar için bambaşka bir deneyim getiriyor. Uygulamanın en önemli işlevi (kullanıcıların yalnızca özel sohbet odaları aracılığıyla sesli iletişim kurmasına izin verir) yalnızca özel davetlerle girilebilir. Bu içerikte kulüp binasının vaadini ve kulüp binasından nasıl davetiye alacağımızı tartışacağız. Hemen başlayalım.

Clubhouse Davetiyesi Nasıl Alabaliriz?

 Clubhouse nedir, neler kazanabiliriz?

Hiçbir yazılı veya görsel makale paylaşılmaz; başka bir deyişle, kulüp binasında düzenli bir ana sayfa akışı olmayan bir sosyal ağ platformudur ve yalnızca sesli sohbet odası aracılığıyla etkileşime girer. Bu sayede kullanıcılara yazılı ve görsel bilginin kirletmediği bir ortam sağlarken aynı zamanda fikir üretme ve içtenlikle fikir paylaşma motivasyonlarını da destekler.

Clubhouse Davetiyesi Nasıl Alabaliriz?

 

Clubhouse davetiyesi nasıl alabiiriz?

 

Yöntem #3: Clubhouse üyesi arkadaşlar

Yöntem #1: Bireysel davetiye

Yöntem #2: Diğer sosyal medya platformları

 

Clubhouse Davetiyesi Nasıl Alabaliriz?

Bekleme listesine girmeden yalnızca iOS kullanıcıları için mevcut olan Clubhouse’a katılmak için kullanıcılardan davet almak için uygulamayı kullanmak gerekir. Ama bunun ötesinde, kendinize ve şansınıza inanıyorsanız, uygulayabileceğiniz başka yöntemler de var.

 

Yöntem #1: Kişisel davetiye

Clubhouse uygulamasında oturum açmanın en kolay ve pratik yolu, uygulamayı zaten kullanan kişilerden bireysel davetiyeler almaktır. İlk başta basit görünse de, her kullanıcının yalnızca kayıt olurken iki davetiye gönderme hakkına sahip olduğu unutulmamalıdır. Ek olarak, bir kişi uygulamayı ne kadar çok kullanırsa, o kadar çok davetiye alır; başka bir deyişle, Clubhouse’a katılmak için platformda çok aktif ve etkili birini tanımak önemlidir.

Clubhouse Davetiyesi Nasıl Alabaliriz?

Yöntem #2: Diğer sosyal medya ağları

Kulübe girmeye hevesliyseniz ancak herhangi bir doğrudan kişisel bağlantınız yoksa, Twitter ve Instagram gibi diğer sosyal medya platformlarında davetiye talep etmeniz akıllıca olabilir. Sosyal ağınızdaki hiç kimse yedek davet almasa bile, başkalarının dikkatini çekebilir ve #Clubhouse etiketiyle gönderi paylaşarak kendiniz için bir davetiye bulabilirsiniz.

 

Yöntem #3: Clubhouse üyesi müşteriler

Kulübe katılmanın bir başka yolu da davetiyesiz. Bunu yapmak için önce Clubhouse uygulamasını indirmeniz, kendinize bir kullanıcı adı belirlemeniz ve ardından hesabınızı onaylamanız gerekir. Bu işlemleri tamamladıktan sonra, Clubhouse kullanıcı arkadaşlarınız size uygulamaya katıldığınızı bildiren bir bildirim alacak ve yedek davetiyeleri olmasa bile size uygulamaya erişim sağlayabilecekler. Uygulamayı kullanan çok sayıda arkadaşınız varsa “davet edilmenin” en iyi yolu budur denilebilir.

Clubhouse Davetiyesi Nasıl Alabaliriz?Clubhouse Davetiyesi Nasıl Alabaliriz?

CLUBHOUSE DAVET KODU GEREKLİ Mİ?

Clubhouse uygulamasına abone olmak için, uygulamayı zaten kullanan arkadaşlarınızın size bir davetiye kodu göndermesi gerekir. Davet kodu olmadan üye olamazsınız. İnsanlar birbirlerinin kulüp davet kodlarını birçok forum ve web sitesine eklemeye çalışır.

 

CLUBHOUSE DAVET KODU ALALIM

Clubhouse davet kodunu uygulama üyelerinin arkadaşlarından alabilirsiniz. Alternatif olarak, Twitter’ın arama alanına Clubhouse yazarak burada paylaşılan kodlardan birini alabilirsiniz. Bu yöntemlerin dışında, bir uygulamaya kod koymanın başka bir yolu yoktur.

CLUBHOUSE HER TELEFONDA VAR MI?

Clubhouse, davet sistemi ile birlikte kullanılmaktadır.Belirli sayıda kullanıcıyı çeken ve halen geliştirilme aşamasında olan ve şu anda oldukça popüler olan bir mobil uygulamadır. Geliştiriciler, Clubhouse’un yalnızca davet sistemi olan iOS kullanıcıları tarafından kullanılabilen Android sürümünü kullanmaya devam ediyor, ancak Play Store’da resmi bir uygulama yok. Ek olarak, Clubhouse’u bir iPHone telefonla donatmak yeterli değildir. Aynı zamanda cep telefonunuzun işletim sistemi iOS 13 ve üzeri olmalıdır.
Popülerliği günden güne artan uygulamanın Android cihazlar için de geliştirilmekte olduğunu belirtiliyor.

CLUBHOUSE’A ÜYE OALIM

Şu anda, yalnızca iOS kullanıcıları için mevcut olan uygulamayı cihazınıza indirmeniz gerekiyor. Bir kullanıcı adı seçip hesabınızı SMS ile doğruladıktan sonra, Clubhouse hesabınızı bekleme listesine koyacaktır. Halihazırda uygulamaya üye olan bir kullanıcı davet gönderirse, üyelik işleminiz bekleme listesine girmeden tamamlanacaktır. Üyelik işlemi tamamlandıktan sonra, farklı ilgi alanlarındaki sohbet odalarına, sesli etkileşim yoluyla dinleyici veya konuşmacı olarak katılabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.