Erkekler Neden Aramazlar?

0 0

İlk görüşmeden sonra bir telefon görüşmesi bekliyorlar ama sizi aramıyorlar mı? Halkla ilişkiler koçu Candan Ünal, “Erkekler neden aramıyor?” Sorusunun cevabını verdi. Erkek dünyasını anlamaya yönelik ipuçları için lütfen özel haberlerimizi okumaya devam edin.

Hoşunuza giden birini bulmak ve ilk görüşmeden sonra doğru adımları atmak istiyorsanız, biraz sert de olsa, hem akademik niteliklere hem de hayat ilişkilerinde deneyime sahip olan Candan Ünal’ın tavsiyesine mutlaka bakın, ama kesinlikle size yardımcı olacaktır.

Erkekler Neden Aramazlar?

  1. Buluşmadan sonra erkek aramıyorsa sebebi nedir?

Sizi yormadan cevabı söyleyeyim çünkü çok basit: aramak istemiyor! Aslında basit ve basit bir cevap var, kendinize bahane uydurmaya çalışma. Eminim ilk başta bana karşı çıkacaksınız. Size göre gece çok keyifli, iyi vakit geçiriyorsunuz ve geceyi sevmeyenlerin geç kalmayacağını düşünüyorsunuz. Yoğun işinden ve aile sorunlarından hiçbir şey aramadı, değil mi? Tabii canım, tam olarak ne biliyorum? Sadece bir isteğim var, eğer ararsa, lütfen beni arayın ve bana bildirin!

  1. Aramayan erkeğe nasıl davranılır?

Sevgili bayan, şimdi bildiğim en önemli aşk kurallarını sizlerle paylaşıyorum, lütfen sıkı tutun! Tema aşksa yalan söyleyemezsin! Lütfen önce kabul edin ve sindirin. Bir kimse başka bir ülkedeki bir savaşta muhabir olarak çalışmıyorsa, kömür madeninde kömür çıkarmazsa, yerin kaç kat yer altında olduğunu bilmiyorum ve medeniyette yaşamıyorsa telefon yoksa başka bir deyişle aşırı bir durum yoksa kesinlikle sevdiği kadını aramak için zaman ayıracaktır. Peki bu adam tuvaleti hiç kullanmadı mı?

Günümüzde neredeyse hepimiz çift telefon taşıyoruz ve kimse yoğunluk gibi ilginç nedenlerle kimseyi aramayacak. Bu yüzden bunu asla yutmayacağım.

Erkekler Neden Aramazlar?

  1. Hoşlanan, seven erkek neden aramaz?

Aramayan birini aramayın, ilk randevunuzdan sonra onu arayacak ve neden aramadığını soracaktır. Cevabı yalanlarla dolu olacak. Buna inanmak istiyorsanız, telefona ne isterseniz cevap verebilirsiniz, sadece numarayı çevirin. Sorun değil, kredinizi boşa harcamayın, size söyleyeyim, cevap şu: Aramak için çok meşgulüm!

  1. Erkek gerçekten isterse arar mı?

Arkadaşlar, aile, tanıdıklar, sosyal çevre için kimse itiraz etmedi, bu çok etkili ve gerçek bir sebep çünkü kalabalık tarafından çağrılamaz. Ancak kadın-erkek ilişkisinde ve ilişkinin başlangıcında erkekler gönüllü arayacaktır. Bu formülü öğrenin ve yastığın altına koyun. Eğer isterlerse adam arayacak.

  1. Güzel bir birliktelikten sonra niye aramıyor?

Erkekler Neden Aramazlar?

Şimdi ilk geceye geri dönelim. Harika vakit geçirdin ve bu adamdan hoşlanıyorsun. Ayrılırken aramak istediğini söyledi ama aramadı. Bu durumda birkaç olasılık var. Yüzünü ve beden dilini çok sevdiğinizi bildiği için arayacağını size söylemiştir. Bir daha görüşmeyeceğinizi söylerse, sizi üzmek yerine tepkinize cevap vermeniz zor olacaktır. Durumu böyle bir yalanla geçirmek sadece geceyi kesin olarak hatırlamakla kalmaz, aynı zamanda neden boşuna hoşlanmadığını da açıklamasına gerek yoktur.

Neden olmadığını öğrenmek için onu asla arama. Çünkü cevabı yalanlarla dolu.

Erkekler Neden Aramazlar?

  1. Sevmediği için aramıyor olabilir mi?

Bir başka olasılık da, tıpkı bir insan gibi senden çok hoşlanması … Arkadaşlığın ve sohbetin onu mutlu ediyor ama aradığı kadın sen değilsin. İyi bir arkadaşlık kurabileceğinizi söylerse sessiz kalacaktır çünkü bu kadın egonuzu incitir, risk almaktansa konuyu hiç açmamayı tercih eder.

  1. Peki neden yanıma geldi?

Başka bir seçenek de, bu kişinin senden gerçekten hoşlanmaması, ancak başka bir işi, planı, araması ve herkesin iyi bir gece geçirebilmesidir. Yalnız kalmak istemedi, bir gecede böyle kaldı.

  1. İlk gece sevişmek mesafeye yol açar mı?

İlk gece seks yapmak bazen erkekleri uzaklaştırır, bazen de yaklaştırır. En sık karşılaşılan durum bir arkadaştır.Tüm sorunları yatağa gider ama sizinle seks yapamaz. Bu modellerde, kişinin ilk gece seks yapıp yapmadığı önemli değildir, çünkü her iki durumda da adam ertesi gün aramaz ve mümkünse ortadan kaybolur. Bu nedenle yine karlısınız!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.