Evde Yapabileceğiniz 15 Etkinlik Tavsiyesi

0 0

Temamız net: evde gerçekleştirilebilecek aktiviteler! Çünkü corona virüs tespiti kapsamında evde kalıyoruz. Sıkılmamak için evde yapılabilecek aktivitelere başvurabiliriz.

“High Heels” dergisinin editörü olarak, kendi hayatımızda hayata geçirdiğimiz etkinlikleri sizlerle paylaşıyoruz. Umarız hayatınız sağlıklı ve mutludur.

  1. Evde saçınızın bakımı ile ilgilenebilirsiniz

Saçımızın her zaman bakıma ihtiyacı vardır. Evde saç bakımı için şifalı bitkiler veya güzellik ürünleri kullanabilirsiniz. Bizim favorimiz saç bakımı için hindistan cevizi yağı veya maya maskesidir.

Evde Yapabileceğiniz 15 Etkinlik Tavsiyesi

  1. Dışarı çıkmışcasına şık giysiler giyinebilirsiniz

Kabul edelim, çoğumuz şimdi evde pijamalarımızla oturuyoruz. Ancak bu durum bizi bir süre sonra tembelleştiriyor. Duygularımız üzerinde olumsuz bir etkisi olabilir. Motivasyonu artırmak için, evdeymişsiniz gibi moda olmaya hazır olabilirsiniz.

  1. Karantina günlerinde duygusal ilişki yaşayabilirsiniz

Siz ve eşiniz evdeyseniz tecrit gününü keyifli bir ana çevirebilirsiniz. Her zamankinden daha uzun süre sevişmek için farklı pozisyonlar deneyebilirsiniz. Merak etmeyin, bununla ilgili fikirlerimiz var!

Evde Yapabileceğiniz 15 Etkinlik Tavsiyesi

  1. Evde yapılabilecek etkinlikler: Spor yapmak

Can sıkıntısı yüzünden kilo almak istemiyor ve yemek yemek istemiyorsanız, evde spor yapmak en iyi seçimdir! Bu egzersizler sayesinde kendi kendinize kilo verebilir, mutluluk hormonlarını artırabilir ve formda kalabilirsiniz.

  1. Sinema gecesi ayarlayabilirsiniz

Hepimiz evde çevrimiçi oluyoruz. Youtube, Netflix ve film sitelerinden film izleyebilirsiniz. Elbette aklınızı korumak adına umut, neşe ve eğlence dolu bir film seçmenizde fayda var. Örneğin bu dönemde bir romantik komedi filmi izleyebilirsiniz.

Evde Yapabileceğiniz 15 Etkinlik Tavsiyesi

  1. Evde yapılabilecek etkinlikler: Kitap okumak

Bir günlük kitabı zamanında satın almak ve okumak istediğinizde biziz! Hatta teyp kitaplığını temizlemeye bile başlayabilirsiniz. Kişisel gelişim, mutlu sonla biten romanlar veya ilginç konular hakkında okuyabilirsiniz.

  1. Ücretsiz tarot falı baktırmanız iyi gelecektir

Evde yapılabilecek aktiviteler arasında “topuklu” kadın portalında ücretsiz verdiğimiz Tarot serveti var. Bunu zamanınızla dalga geçmek için yapabilirsiniz.

  1. Pozitif enerji yakalamak için melek kartları çekin

İçinde bulunduğumuz dönemde pozitif enerji bilgisi ve sözlere yer vermemiz gerekiyor. “Yüksek topuklu ayakkabılar” kadın web sitemizdeki melek kart bölümü çok iyi yapılmış.

Sizler için daha fazla mutluluk ve etkinlik önerimiz var

2008 yılından beri sizlere mutluluk ve aktiviteler, internetteki en yakın arkadaşınız “topuklu ayakkabı” hakkında birçok öneri sunuyoruz. Aşağıdaki içeriğe tıklayarak özel haberimizi okuyabilirsiniz.

Sağlıklı fastfood

Akşam yemeği için sağlıklı bir fast food gecesi hazırlayabilirsiniz. Menüleri ayarlayın ve evde hazırlayın. Küçük bir kağıda herkesin en sevdiği fast food adını yazarak bir piyango çekin.

Evde Yapabileceğiniz 15 Etkinlik Tavsiyesi

Mutfağa girerek eşsiz ve eşsiz tarifler ve yemekler pişirebilirsiniz. Küçük bir değişiklik herkes için iyidir.

SİNEMA GECESİ

Film geceleri düzenleyin. Çocuğunuzla birlikte izleyebileceğiniz ilginç bir film seçin. Yere bir battaniye koyun ve üzerine en sevdiğiniz atıştırmalıkları hazırlayın.

 

Akşam bir filmde veya dizide bir gece geçirebilir, klasik filmleri tek tek izleyebilir veya kaçırdığınız bir diziye başlayabilirsiniz.

AKŞAM YEMEĞİNİ BİRLİKTE YAPIN

Mutfağa gidin ve birlikte pişirin. Parçalama ve parçalama gibi önemsiz şeyler yapın, ancak çocuğunuzun karıştırma ve dekorasyon gibi şeyleri sevmesine izin verin. O akşam pişirdiğiniz en iyi yemeği alacağınızdan emin olun.

SESLERİ YAKALAYIN

Hafta sonu eğlenceli oyunlar oynamak ister misin? Bu kolay. Sokaktaki evlerde farklı sesleri kaydetmek için kayıt cihazını kullanın. Örneğin elektrikli süpürge sesi, mikserin sesi, musluk suyunun sesi, rüzgarın sesi … Sonra aile üyelerini bir araya toplayın ve onları tek tek dinleyin. Ne olduğunu bulmaya çalışmalılar. Birkaç saatlik eğitim ve eğlence herkese faydalıdır.

EVDE PİKNİK YAPIN

Piknikler sadece kırsal kesimde yapılmamaktadır. Balkonlar ve bahçeler bu iş için ideal yerlerdir. Ancak balkonunuz veya bahçeniz yoksa oturma odası zeminine uzanıp piknik havasının tadını çıkarabilirsiniz.

BOYA YAPIN 

Renklerin ve duvarları boyamanın iyileştirici etkilerine inanın. Bu, yaşam alanına yeni bir görünüm katmanın basit formüllerinden biridir.

 

Resim, hafta sonları aile aktivitelerimizden biridir. Aile bir arada olunca resim çok ilginç bir aktivite haline geliyor. Örneğin çocuğunuzun odasından başlayabilirsiniz. İstedikleri renge boyanmış bir odada uyumayı sevecekler.

EVDEKİ FAZLALIKLARDAN KURTULUN

Gereksiz şeylerden kurtulun. Uzun süredir kullanılmayan eşyaların atılması ve basitleştirmek için fazla eşyaların atılması iyi hissetmenin ilk adımıdır. Size rehberlik etmesi için Marie Kondo’nun yöntemine bir göz atın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.