Hakkımızda

Bilgi yeni  yeni nesil  blog sitesi. En güncel bilgiler  ve paylaşımlar bilgiyeni.com ‘ da sizlerle  olacak. Değerli yazarların kaleme aldığı en  güncel makaleleri bilgiyeni ‘ de bulabilirsiniz. 

 

Yayın Ağımız 

 

Azbuz.Org

Güncel bilgilerin paylaşıldğı Türkiyenin sayılı  blog sayları içerisinde yer alan  güncel blog sitesidir. 

Bilgiyeni.Com

Yeni ve güncel bilgileri bulabileceğiniz bir çok güncel konuda, uzman editörleri tarafından içerik paylaşılan güncel blog sitesidir. 

Dekorhaberim.Com

Ev dekorasyonu, bahçe dekorasyonu, dekorasyon fikirleri, aydınlatma sistemleri,mobilya trendleri vb tasarım – dekorasyon konularında bilgi paylaşan dekorasyon bloğudur. 

Estetikuzmanim.Com

Türkiye’ de estetik operasyonlarının çeşitliliği, estetik cerrahları ve estetik merkezleri hakkında bilgiler paylaşan sağlık ve estetik içerikli blog sayfasıdır.

Sagliktedavileri.Com

Sağlık ve hastalıkların tedavileri konusunda bilgi paylaşımı yapan güncel sağlık bilgileri sitesidir. A’dan Z’ye sağlık adına bir çok konuyu bulabileceğiniz online sağlık platformu.

Fueyontemi.Com

Saç ekiminde kullanılan fue yöntemi saç ekimi, Türkiye ve Dünya’ da saç ekimi  konusunda kullanılan teknikler ve teçhizatlar ile ilgili bilgi paylaşan sağlık temalı bilgi bloğudur.

Lazerepilasyontavsiye.Com

Adından da anlaşılacağı üzere lazer epilasyon merkezleri, lazer epilasyon çeşitleri ve lazer epilasyon teknikleri hakkında bilgi paylaşan temaya bağlı blog sayfasıdır. 

Sifalidiyet.Com

Diyet yaparken sağlığınızı da kaybetmeyin diye oluşturduğumuz Türkiye ve Dünya’dan ünlü diyetisyenlerin paylaştığı sağlıklı diyet programlarının yer alacağı sağlık bloğudur.

Finansyazari.Com

Finans, bankacılık, borsa, cyrpto para, krediler ve faizler konularında online  bilgi  paylaşan güncel  finans blog sayfasıdır. 

Oyunbilgini.Com

Pc , mobil ve konsol oyunları , oyunların çıkış tarihleri, müsabakalar, oyun incelemeleri ve sistem gereksinimleri konusunda bilgi paylaşan güncel oyun ve oyuncu blog sayfasıdır.

Teknoyazisi.Com

Teknoloji, yeni trendler, incelemeler, yeni model ve versiyonlar konularında bilgi paylaşımı yapan ve teknolojiyi yakından takip eden güncel teknoloji bloğudur.

 

  • Blogların hepsi bilgi paylaşımı amaçlıdır. Reklam ve tanıtım ve işbirliği için iletişim sayfasını  kullanabilirsiniz.