Instagram’da Takibi Bırakanlar Nasıl Bulunur?

0 6

Instagram oldukça bilinen ve çok kullanılan bir sosyal uygulamadır. İnsanlar birbirlerini takip ettiklerinde uygulama içinde bildirim gelirken takipten çıkma durumlarında belirli bir bildirim gelmez. İnstagram’ın bu bildirim göndermememe olayında insanlar meraklarına oldukça yenik düşerek birçok araştırma yaparlar. İnstagram üstünden sizleri takip etmeyenleri görmek için iki adet yöntem bulunur.

Uygulamalar İle Takibi Bırakanlar

Instagram takipten çıkanları görmek için piyasada oldukça fazla uygulama bulunur. Uygulamalara hesabınız ile giriş yaparak ücretli veya ücretsiz şekilde sizleri takipten çıkanları görebilirsiniz. Bu uygulamalar telefonların işletim sistemine göre değişiklik gösterir.

Instagram’da Takibi Bırakanlar Nasıl Bulunur?

iOS işletim sitemlerine sahip telefon kullananlar için en çok kullanılan takip bırakma programı Reports Pro uygulamasıdır. Reports pro uygulamasını indirip var olan İnstagram hesabınıza giriş yapın. Giriş işlemini yaptıktan sonra verileri analiz edip beş dakika içinde sizi takibi bırakanları görüntülersiniz. Aynı sekil de program içinden sizi takip etmeyenleri takipten çıkmak ve takip edenleri görmek gibi özellikleri de bulunur. App Store dan kolaylıkla indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Program şifreniz gibi önemli içerikleri istenilerek giriş yapıldığından güvenli değildir. Her an hesabınız kapatılabilir veya çalınabilir haldedir.

Android işletim sistemine sahip telefonlar için en çok tercih edilen takip bırakmayı görüntüleme programı ise FollowMeter adlı uygulamadır. Uygulamaya İnstagram adresinizle giriş yaparak hemen takibi bırakanları ve edenleri rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz. Google Play üstünde kolayca indirme işlemi yapabilirsiniz. Bu sayede hem takibi bırakanları görüntülersiniz hem de birçok özellikten yararlanırsınız. Fakat bu tür programlar hiçbir şekil de güvenilir değildir. Her an hesabınız çalınma ihtimali bulunur.

Instagram’da Takibi Bırakanlar Nasıl Bulunur?

İnstagram Takip Etmeyenleri Görmek İçin Kullanılan Uygulamaları Güvenli Mi?

İnstagram da sizleri takip etmeyenleri görmek için belirli programlar kullanmak güvenli bir işlem değildir. Nedenine gelecek olursak siz kendi isteğinizle programa şifrenizi veriyor yani paylaşıyorsanız. Hesabınızın çalınma olasılığı oldukça yüksek bir ihtimaldir. Yapılması gereken işlem hemen şifre değiştirmek veya bu tür uygulamaları kullanmamaktır. İnstagram önceden bu uygulamalar ile birlik içindeyken güvensizlik ve hesap çalınma olaylarından sonra tamamen bağını koparmıştır. Bu tür uygulamaları kullanmak tamamen kişinin tercihine kalmış bir durumdur.

Instagram’da Kendi Profilini Stalklama ile Takibi Bırakanları Görmek

En güvenilir bir şekilde sizleri takipten çıkanları görme işlemidir. Bu işlemi gerçekleştirmek çok takipçili hesaplarda oldukça zor olsa da az takibi bulunan hesaplarda oldukça kolay bir işlemdir. Yapılması gereken tek şey profile girilerek oradan sizleri takip edenlere bakmak. Bu sayede takipten çıkan bir olmuş mu olmamış mı rahatlıkla görebilirsiniz. Bu yöntem ile beraber hiçbir risk bulunmadan sizleri takip edenleri görebilirsiniz. Evet biraz uğraştırıcı fakat hesabınız sizin elinizde kalır ve çalınma gibi ihtimaller ortadan kalkar.

İnstagram Unfollow ne demek?

Unfollow bir hesabı takipten çıkmak anlamına gelir. Kişi bir bireyi takip ettikten sonra herhangi bir sebepten kaynaklı olarak takipten çıkartabilir. Bu duruma da unfollow denir. Karşı taraf takipçilerine bakmadıkça ya da bir program kullanmadıkça sizin onu takipten çıktığınızı göremez.

 

İnstagram’ın Özellikleri Nelerdir?

İnstagram birçok kişi tarafından kullanılan online bir mecradır. Bu online mecra her gecen gün kendini yenileyip geliştirmesiyle beraber oldukça dikkat çeker. İnstagram sayesinde para kazanabilir kendinizi tanıtabilir veya insanlarla iletişime geçebilirsiniz. Mesajlaşma görüntülü arama sesli arama gibi birçok görüşme özelliği vardır. Aynı anda dört kişiye kadar görüntülü konuşma imkânı sağlar. Verilerinizi istediğiniz an güncelleme imkanına sahipsiniz. Telefon numarası veya e posta ile şifre değiştirebilir aynı zamanda hesabınızı da daha güvenli hale getirebilirsiniz.

İnstagram işletme hesabına geçiş yaparsanız kazançlarınız daha da artar insanlar sizlere daha kolay ulaşır ve daha birçok fırsattan yararlanabilirsiniz. İnstagram ile fotoğraf çekinmek artık insanları daha çok rahatlatıyor ve kendilerini sevmelerini sağlıyor. Bin den fazla çeşit filtreleri ile hem güzel fotoğraf çekinebilme imkânı hem de eğlenme imkânı sunabiliyor.

Beğendiğiniz bir filtreyi tek tuşla kaydedebilir bu sayede de kolay bir şekilde ilerleyen zamanlarda bulabilirsiniz. Yeni gelen güncellemeler ile birlikte artık Instagram’da gizli mesajlaşma da mümkün hale geldi. Gizli mesajlaşma ile artık mesajlarınız iki kişi dışından kimse tarafından görülemez hale geldi. Sizler de eğlenmek ve kazanç için İnstagram’a katılabilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.