İnternet Üzerinden Satış Yaparak Para Kazanın

0 0

İnternette ürün satarak para kazanmayı seçebilirsiniz. Bu şekilde yaşam standardınız iyileştirilebilir ve maddi olarak zengin olabilirsiniz. Elbette iş ortağınız çok önemli. Başarılı bir ekiple birlikte olmak sizi daha ileri götürebilir.

Joom, küçük ve orta ölçekli işletmelerle etkin bir şekilde iletişim kurmaya devam ediyor. Çünkü bu markalar platformun omurgasını oluşturuyor. Pazar, yalnızca ürün yelpazesini sonsuz genişletme arayışında değil, aynı zamanda güvenilir satıcılarla yüksek kaliteli ürün bağlantıları kurmaya da odaklanıyor.

İnternet Üzerinden Satış Yaparak Para Kazanın

Joom Türkiye iş geliştirme müdürü Aleksandr Zaytsev, Joom’l küçük ve orta ölçekli işletmeler için çok uygun olduğunu söyledi: “Bu işletmeler genellikle geniş bir ürün yelpazesine ve uygun fiyatlara sahiptir. İş kararlarını hızlı bir şekilde verebilirler ve nasıl yapacaklarını bilirler. En önemli ürünlerini satıyorlar. Bu nedenle, sadece kataloğu yüklemekle kalmadılar, satışlara da gerçekten katıldılar. “dedi.

Joom’un istatistiklerine göre, Türk satıcıların% 95’i pazarlama fırsatlarını etkin bir şekilde kullandı. Türk tedarikçiler, özel operasyonlara ve promosyon faaliyetlerine katılır, ürünlerini Joom’un sosyal ağı aracılığıyla tanıtır ve diğer reklam araçlarını kullanır.

Yasemen Giyim Pazarlama ve Satış Müdürü Hasan Çeri, Joom’un firmasına getirdiği faydaların şu olduğunu söyledi: “Joom platformunun sağladığı kolaylık sayesinde, dünyanın her yerine kolayca ürün satabiliyoruz. Ayrıca Joom’un promosyon faaliyetleri de var. Satışlarımız üzerinde büyük etkisi var. Çok olumlu bir etkisi var “dedi.

İnternet Üzerinden Satış Yaparak Para Kazanın

Platin Müdürü Emin Hamzaoğlu, çok sayıda müşteriye sahip olduğu için Joom’a teşekkür ederek, “Ürünlerimi farklı ülkelerden satıcılara göstermek için Joom’u kullanabilirim, böylece satışlarımı artırabilirim. Farklı ülkelere ve buna göre hizmet veriyorum. Halkın Zevkine ve yeni koleksiyonlar yaratmaya olan ilgisi çok önemli. “Joom promosyonları gerçekten çok faydalı ve etkili” dedi.

Pazar olarak Joom çok minnettar ve bu tür bir katılımı teşvik ediyor. Bu nedenle, 2021 yılında da KOBİ’lerle temas kurmaya devam edecek.

En başından beri moda, Joom Türk perakendecileri arasında en güçlü kategori olmuştur ve satışların% 70’ini oluşturmaktadır. Her şeyden önce, bu durumda giyim ve ayakkabı endüstrisi, Türkiye’nin mükemmellik tarihinde yüksek bir üne sahiptir. İkinci olarak, Joom özellikle moda ürünleri için bölgeye geldi. Bu nedenle, bu kategorinin ürün yelpazesinin çekirdeği olması şaşırtıcı değildir.

İnternet Üzerinden Satış Yaparak Para Kazanın

Ancak Türkiye’den katılan üreticiler arasında mobilya ve ev aletleri, çocuk ürünleri, mücevherler ve diğer yeni kategoriler gelişmeye başladı. Bu kategoriler birlikte ürün çeşitliliğinin kalan% 30’unu oluşturuyor ve moda satışlarından pay alma eğilimi ile büyümeye devam ediyor.

2021’de Joom, Türk perakendecilere destek vermeye ve diğer tüm moda kategorilerine odaklanmaya devam edecek, özellikle yeni ürün kategorileri dünyanın her yerinden müşteriler tarafından iyi karşılandığında.

Şu anda Türk satıcılardan Joom siparişlerinin% 60’ı Avrupa’ya,% 30’u Rusya’ya satılıyor. Pazardaki bir diğer trend, özellikle Joom Logistics’te, Türk ürün dağıtım alanlarının genişlemesi. Joom, Orta Doğu, Latin Amerika ve Avustralya gibi yeni bölgeleri dahil etmeyi planlıyor. Ek olarak, Joom Logistics, üst düzey ülkelerde / bölgelerde teslimat sürecini iyileştirmek için çok çalışıyor. 2021’de Joom Logistics, teslimat süresi, kapıda ödeme ve malların dolaplara teslim edilmesi gibi yeni hizmetler geliştirmeye odaklanacak.Tabii ki, sipariş kabulünü daha verimli ve rahat hale getirerek satıcılara sağlanan hizmetleri iyileştirebilir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.