YKS Soru Cevap Programı Kunduz

0 3

Şimdilerde yaşantımızı kolaylaştıran birçok uygulama kullanıyoruz. Ancak bu uygulamaların çoğunluğu yurt dışındaki bazı geliştiriciler tarafından yayınlanmış halde. Halbuki Türk girişimci ekiplerinin de geliştirdikleri birbirinden yararlı ve kullanımı kolay mobil uygulamalar da uygulama mağazalarında bulunuyor ve geliştirilebiliyor.

Biz de Türk yapımı uygulamalara ilgi çekmek ve bu uygulamaları sizlere göstermek için “%100 Türk İşi” adlı yeni bir video dizisi hazırladık. “Fobito” YouTube kanalımızda başlattığımız yeni videolar dizimize ilk konuk olan mobil uygulama ise KPSS,YKS, ALES ve diğer ÖSYM sınavlarına hazırlanan herkesin gönül rahatlığıyla kullanabileceği “Kunduz” oldu.

YKS Soru Cevap Programı Kunduz

Kafanıza takılan her soruyu açıklığa kavuşturabilirsiniz:

Kunduz; anlamadığınız, nasıl çözdüğünüzü tamamiyle kavrayamadığınız ya da hiç çözüp açıklayamadığınız soruların net bir şekilde kavranmasını sağlıyor. Soruları çözenler ise bizzat uzmanlar veya öğretmenler oluyor. Yanıtlayamadığınız herhangi bir soruyu uygulamada yayınladıktan sonra birkaç dakika içinde sorunun açıklamalı çözümünü öğrenebiliyorsunuz.

Şimdiye kadar 1 milyon kişinin üzerinde kullanıcı tarafından indirilen Kunduz, hem iOS hem de Android kullanıcıları tarafından beğeni topladı. Uygulama, Play Store’da 5 üzerinden 4,3; AppStore’da ise 4,6 puan almaya layık görüldü. Bununla birlikte uygulama, AppStore’da eğitim kategorisinde en ünlü 8. uygulama konumunda yer alıyor.

YKS Soru Cevap Programı Kunduz

Yurtdışında da birçok kişi tarafından kullanılan Kunduz, aynı sınava girecek diğer rakiplerin en çok hangi konular üzerine çalıştıklarını görmenize yardımcı oluyor. Bununla birlikte uygulamada kavrayamadığınız konular üzerine dışardaki fiyatlara nazaran neredeyse yarı-yarıya düzenlenen online kurslara dahil olabiliyorsunuz.

Programı İndir!

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.